Strona główna

Nieruchomości Galeria Kontakt

 

 


Pozyskiwanie nieruchomości

 
 

Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy program poszukiwania nieruchomości na zamówienie. W zależności od potrzeb Klienta szukamy zarówno nieruchomości gruntowych bezpośrednio przeznaczonych pod zabudowę z aktualnym MPZP, terenów inwestycyjnych z warunkami zabudowy, jak również innych nieruchomości, jako krótko- i długoterminowej lokaty kapitału.

W ramach usługi współpracujemy zarówno z największymi agencjami nieruchomości, jak i lokalnymi pośrednikami. Naszą podstawową metodą jest indywidualne podejście do zamówienia, szczegółowe badanie rynku pod kątem potrzeb i oczekiwań Klienta oraz dotarcie do nieruchomości, które nie występują w ofertach biur pośrednictwa. W ten sposób jesteśmy w stanie wyszukać bardzo atrakcyjne oferty w pełni spełniające wymogi naszych Klientów, przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen zakupu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości.

Badania statystyczne wskazują, że Polacy coraz częściej decydują się na zakup bądź budowę własnego domu. W samej tylko Warszawie ok. 4 tysiące osób rocznie decyduje się na przeprowadzkę poza miasto. Jednocześnie wraz z rozwojem miast, powstają nowe biura, centra handlowe, hale i magazyny. Powoduje to stały wzrost popytu na działki budowlane wokół aglomeracji miejskich i tym samym wzrost ich wartości. Trend ten potęguje fakt iż ziemia jest dobrem ograniczonym, którego nie można „wyprodukować” gdy jest na nie zapotrzebowanie (jak chociażby w przypadku mieszkań), w związku z tym niezależnie od popytu, zawsze pozostanie niezmieniona ilość ofert na rynku, wpływając tym samym znacząco na ceny ich sprzedaży.

Dlatego też nieruchomości gruntowe zawsze były i będą bezpieczną formą lokaty kapitału, a w ostatnich latach wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa i dynamicznym rozwojem miast, stały się jedną z najatrakcyjniejszych form inwestowania w Polsce.

Oddając tą broszurę w Państwa ręce proponujemy udział w zyskach z inwestycji w nieruchomości. Wyszukujemy tylko najlepsze oferty na rynku, by móc zaoferować je Państwu jako bezpieczną lokatę kapitału. W swojej ofercie posiadamy zarówno działki budowlane z MPZP, jak również grunty rolne które można będzie bez przeszkód podzielić i przekształcić w działki budowlane. Skupiamy się na terenach o największym potencjale wzrostu, w tym okolicach Warszawy, szczególnie przy nowobudowanych trasach szybkiego ruchu, ale również Mazurach, Pomorzu i Kaszubach, gdzie obok powstających hoteli, pensjonatów i ośrodków turystycznych, coraz większa ilość osób z Polski, jak i zagranicy, poszukuje działek na swój drugi dom.

W ramach indywidualnej współpracy z Klientem oferujemy:

 
analizę potrzeb inwestycyjnych klienta,
 
szczegółowe rozpoznanie rynku i wyszukanie najodpowiedniejszych ofert,
 
analizę formalno-prawną wybranych nieruchomości,
 
pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego,
 
udział w negocjacjach zmierzających do zawarcia transakcji,
 
pomoc i współdziałanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji, w tym pozyskanie
    niezbędnych dokumentów do zawarcia umowy,
 
pomoc przy wszelkich pracach geodezyjnych, scalaniu i podziale gruntów oraz ich przekształcaniu
    w działki budowlane,
 
doradztwo na każdym etapie realizacji zadania.

Zadzwoń do nas: +48 517 773 733

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy wejść na stronę VERTIS Construction