Strona główna

Nieruchomości Galeria Kontakt

 

 


O firmie
 
VERTIS Investments Solutions to firma, która sprawnie organizuje i profesjonalnie zarządza całym procesem inwestycyjnym. Powierzenie nam bezpieczeństwa projektu znacząco skraca czas oraz koszty jego realizacji.

Dzięki projektom prowadzonym w Polsce i za granicą wypracowaliśmy zasady, którymi kierujemy się oferując usługi na najwyższym poziomie. Zdobyte doświadczenie pozwala na elastyczne podejście do oczekiwań Klientów oraz pełne zaangażowanie w każdą koncepcję. Wraz z dynamicznym rozwojem branży budowlanej reagujemy na zmieniające się technologie, przepisy czy trendy w sektorze inwestycyjnym. Angażujemy się w optymalną i bezpieczną realizację projektu oraz elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań Klientów, dlatego standardy VERTIS Investments Solutions są tak wysokie.

Realizując liczne inwestycje, zdobyliśmy cenną wiedzę i doświadczenie, ale również pewność, że współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami na rynku oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług. Od naszych kontrahentów wymagamy najwyższej jakości, by móc zaoferować Państwu inwestycje zrealizowane w pełni profesjonalnie.
Oprócz kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, pośredniczymy i wspieramy inwestowanie w nieruchomości, jako bezpieczną i korzystną alternatywę lokowania kapitału. Dla naszych Klientów wyszukujemy nieruchomości wg indywidualnych wymagań i oczekiwań inwestycyjnych.
Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do Klientów indywidualnych, niewielkich podmiotów gospodarczych, firm deweloperskich oraz inwestorów polskich i zagranicznych, ceniących profesjonalizm, pewność i bezpieczeństwo realizowanego projektu.

W ramach naszej oferty:


 
prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych – od idei do wykończenia
 
oferujemy i koordynujemy współpracę z architektami, projektantami oraz firmami wykonawczymi, 
    również także dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu oraz specjalistami innych branż
 
przygotowujemy oraz realizujemy projekty z myślą o optymalizacji kosztowej, przeprowadzając
    analizy korzyści ekonomicznych, audyty energetyczne oraz opracowując charakterystyki
    i certyfikaty energetyczne budynków; stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii,
    niekonwencjonalnych źródeł energii i inteligentnych instalacji
 
pomagamy w pozyskaniu źródeł finansowania i kredytowania inwestycji
 
profesjonalnie doradzamy w kwestiach inwestowania w nieruchomości i prowadzenia procesu
    budowlanego
 
wyszukujemy atrakcyjne tereny pod inwestycje oraz nieruchomości jako bezpieczną lokatę kapitału,
    kierując się indywidualnymi wymaganiami i oczekiwaniami Klientów

Specjalizujemy się w budowaniu domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów biurowych, handlowo-usługowych, hoteli oraz hal i magazynów. Projekty prowadzimy w szczególności w okolicach Warszawy oraz w całym województwie mazowieckim. Dla inwestorów zagranicznych jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować i zarządzać projektami inwestycyjnymi na terenie całej Polski.